Odzież gastronomiczna damska

Gastronomia jest kobietą!

Mówi się, że najlepszymi szafami kuchni są mężczyźni. Pewnie tak było kiedyś. Dzisiejsze czasy pokazują , że to mit. Coraz częściej to kobiety obejmują najważniejsze stanowiska w profesjonalnych kuchniach. Powodem nie jest równouprawnienie czy parytety , a ich profesjonalizm. Wraz z pojawieniem się kobiet w dość zamkniętej i bardzo męskiej  grupie szefów kuchni spowodowała , że w asortymencie odzieży kucharskiej musiały nastąpić zmiany.

Po pierwsze krój.

Bluza kucharska dwurzędowa

Bluza kucharska dwurzędowa

Bluza kucharska jednorzędowa z krótkim rękawem

Damska bluza kucharska jednorzędowa z krótkim rękawem

Bluza kucharska jednorzędowa

Damska bluza kucharska jednorzędowa

Bluza kucharska z suwakiem

Damska bluza kucharska z suwakiem

Oczywiście najważniejsze jest bezpieczeństwo oraz spełnienie wymogów HACCP. Nasza wizja odzieży gastronomicznej idzie o krok dalej. Staramy się aby szefowe kuchni w naszej odzieży czuły się w niej komfortowo i kobieco. Dopasowana odzież , uszyta z wysokogatunkowych tkanin i połączona z sprawdzonymi rozwiązaniami technologicznymi wyróżnia naszą markę odzieży. Przez 25 lat produkcji odzieży stworzyliśmy szereg modeli bluz kucharskich z myślą o płci pięknej.

Bluzy kucharskie damskie według wzoru

Nasi klienci mają pełną dowolność w personalizacji zamawianej odzieży. Decydują o rodzaju i kolorze tkaniny, zmieniają kolory dodatków, decydują o umiejscowieniu haftów komputerowych , a nawet o modelu zapięcia. Nasze wzory odzieży powstają z myślą o ich użytkownikach oraz o miejscach w jakich będą noszone. Wspólnie z naszymi klientami wybieramy najbardziej odpowiednie rozwiązania. Wprowadzane nowe tkaniny jak np. tkanina plamoodporna. Duża zawartość bawełny oraz jej główna cecha jaką jest plamoodporność uczyniły z naszej tkaniny numer 1. Piszemy "naszej" ponieważ jest ona produkowana tylko dla nas w Polsce.

Kochana! Ta bluza kucharska jest niepowtarzalna!

Bluza kucharsa jednorzędowa czarna

Damska bluza kucharska jednorzędowa czarna

Bluza kelnerska jednorzędowa zielona

Damska bluza kucharska jednorzędowa zielona

Bluza kucharska z kitlem

Bluza kucharska z kitlem

Damska bluza kucharska jednorzędowa

Damskie bluzy kucharskie na zamówienie:

Szyjemy odzież na konkretne zamówienie. Praktycznie każda bluza wygląda inaczej ponieważ każdy z naszych klientów ma swój autorski pomysł. Użytkownicy naszej odzieży coraz śmielej bawią się kolorami oraz tkaninami, które tkane są w przeróżne desenie. Szeroka gama kolorystyczna tkanin oraz ich wysoka jakość pozwala na dowolne ich łączenia ze sobą. Profesjonalna kuchnia to nie wybieg modowy ale jak nas widzą tak nas piszą.

Wszystko to obrazuje podejście naszej firmy do tematu odzieży dla gastronomii. Bierzemy pełną odpowiedzialność za to co tworzymy dla naszych klientów.

Jeżeli chcesz aby Twoja odzież wyróżniała się spośród zwykłej , standardowej odzieży bhp jesteśmy dla Was.